STS High School 14–18 years of age
Najlepszy możliwy początek

Welcome Camp jest wliczony w cenę

Aby zapewnić Ci idealne wprowadzenie, Twój rok za granicą rozpoczyna się w prawie wszystkich miejscach docelowych od STS Welcome Camp, który jest wliczony w opłaty za program. Jest to swego rodzaju "miękkie lądowanie", podczas którego można poznać innych studentów STS i dowiedzieć się, czego można się spodziewać po rozpoczynającej się przygodzie. Daje to najlepszy możliwy początek nowej przygody, z szansą na poznanie wielu innych studentów z całego świata, którzy również rozpoczynają rok za granicą.

Nasze obozy powitalne odbywają się w znanych, większych miastach i trwają kilka dni. Kraj i miasto, w którym odbywa się obóz, zależy od tego, gdzie spędzasz rok za granicą. Możesz być jednak pewien, że weźmiesz udział w interesujących warsztatach i zabawnych zajęciach na różne tematy, które mogą być dla Ciebie pomocne podczas wymiany. Na przykład, jak radzić sobie z tęsknotą za domem, jak to jest przystosować się do nowego domu, co zrobić, jeśli potrzebujesz pomocy lub wsparcia i nie tylko.

Poznasz miasto, w którym się znajdujesz, zwiedzając je i odwiedzając kilka znanych miejsc. Wszystko to zrobisz razem z innymi studentami STS, którzy również dopiero rozpoczynają swoją przygodę. Będzie to wspomnienie na całe życie i jest to idealny sposób na rozpoczęcie roku za granicą. Po obozie powitalnym STS jesteś gotowy do podróży do miejsca docelowego, poznania rodziny goszczącej i poczucia się jak w domu.

Przeczytaj więcej o naszych obozach powitalnych w każdym kraju

"Obóz powitalny był absolutnie jednym z najważniejszych wydarzeń i fantastycznym początkiem mojego roku jako studenta z wymiany. Nadal utrzymuję kontakt z wieloma osobami z obozu. Wszystkie zajęcia pomogły mi poczuć się znacznie lepiej przygotowanym na cały rok. Bez wątpienia, gdybym miała okazję, przeżyłabym te dni jeszcze raz!"
Jessica ze Szwajcarii uczestniczyła w STS Welcome Camp w Nowym Jorku.