STS Education turns 65 - We have empowered young people since 1958!
Kilka informacji o STS

Rozwój poprzez edukację i wymianę kulturową

Już w 1958 roku zorganizowaliśmy pierwszą na świecie wycieczkę językową. Wtedy narodził się zupełnie nowy sposób podróżowania młodzieży. Od tego czasu ponad 1 200 000 uczniów doświadczyło cudów naszego świata, komunikacji w nowym języku oraz rozwoju osobistego, który wynika ze zrozumienia kultury poprzez szeroki zakres usług STS Education.

Dziś jesteśmy globalną organizacją oferującą programy wymiany dla szkół średnich i podróże językowe. Połączone jest to z niekończącym się zaangażowaniem w doświadczeniem. Nasza globalna sieć, w tym wspaniałe szkoły, kochające rodziny goszczące, profesjonalne organizacje partnerskie i wspaniali koledzy, rośnie każdego dnia, ponieważ stale poszukujemy nowych i innowacyjnych sposobów, aby uczynić doświadczenie naszych studentów jeszcze bardziej niezapomnianym.

Dlatego właśnie powinieneś podróżować z nami:

Twoje bezpieczeństwo ma znaczenie

Będziesz mieć bezpieczne środowisko, w którym możesz próbować, ponosić porażki i próbować ponownie.Będziesz mógł odkrywać swój wewnętrzny świat i odkrywać swoje pasje i aspiracje.

Twoja historia ma znaczenie

Jesteś w centrum naszej uwagi. Chcemy Cię poznać, aby Twoja podróż była jak najlepsza. To Twoja przygoda - my jesteśmy tu tylko po to, by Cię wspierać.

Twoje marzenia mają znaczenie

To szansa dla Ciebie, aby uwolnić swój potencjał i osiągnąć swoje cele. Dowiedz się, co dla Ciebie jest ważne i jak chcesz się rozwijać. My Ci w tym pomożemy.

Twój głos ma znaczenie

Pomagasz nam wprowadzać innowacje i ulepszenia. Twoja opinia pomaga kształtować podróże przyszłych studentów. To co masz do powiedzenia ma znaczenie i przyczynia się do tego, że STS staje się lepszy dla Ciebie i Twoich kolegów studentów.

Akredytacje i członkostwo STS w stowarzyszeniach

Nasze szkoły i programy otrzymały wiele akredytacji uznanych międzynarodowych organizacji. Akredytacje te służą jako gwarancja, że nasze kursy spełniają standardy jakości w zakresie zarządzania, zasobów, środowiska, nauczania, dobrobytu i opieki. STS jest również członkiem kilku stowarzyszeń turystycznych i edukacyjnych, co oznacza, że jesteśmy wspierani przez niezawodną sieć partnerów w branży.

alliance.png

Alliance

Alliance służy jako zbiorowy głos polityki publicznej dla międzynarodowej społeczności edukacyjnej i wymiany kulturalnej w USA.
www.alliance-exchange.org

CSIET.jpg

CSIET

Council on Standards for International Educational Travel (CSIET) jest organizacją non-profit, której celem jest zapewnienie jakości międzynarodowych podróży edukacyjnych i wymiany młodzieży na poziomie szkoły średniej. STS jest jej członkiem od wielu lat.
www.csiet.org

nzcie-logo.png

NZCIE

STS jest członkiem inauguracyjnym Nowozelandzkiej Rady Edukacji Międzykulturowej, której celem jest promowanie międzynarodowego pokoju, zrozumienia i dobrej woli poprzez pomaganie ludziom w rozwijaniu umiejętności niezbędnych do życia w globalnie współzależnym i zróżnicowanym kulturowo świecie poprzez doświadczanie życia w innym kraju i społeczności. Członkostwo w NZCIE jest uzależnione od bycia zatwierdzonym EPO, sygnatariuszem Kodeksu Postępowania Ministerstwa Edukacji Nowej Zelandii w zakresie opieki nad studentami międzynarodowymi oraz akceptacji Zasad Dobrej Praktyki Edukacji Międzykulturowej NZCIE.
www.nzcie.org.nz