Dlaczego warto wybrać STS?

Skupiamy się przede wszystkim na Tobie!

Jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia. Znamy naszych uczniów z imienia i będziemy Ci towarzyszyć w Twojej drodze od początku do końca. Angażujemy się emocjonalnie w Twoje doświadczenia, zależy nam na Twoim dobrym samopoczuciu i Twojej przyszłości – oddajemy się w pełni, aby pomóc Ci wykorzystać maksimum Twojego potencjału.

Twoja podróż to nasza pasja.

Dla na to nie praca, a pasja – to nasze życie. W STS prawie każdy z nas studiował lub pracowali za granicą. Robimy to, bo to kochamy. Uwielbiamy patrzeć jak rozwijasz się jako osoba, jak wzbogacasz swoją wiedzę na temat innych kultur, a przede wszystkim – jak doskonale się bawisz podczas Twojego pobytu za granicą! I cieszymy się, że możemy Ci to wszystko zapewnić.

Możesz czuć się bezpiecznie.

Twoje bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Zadbamy o to, aby nasze wsparcie i troska towarzyszyły Ci przez całą podróż. Wraz z naszą globalną siecią starannie wyselekcjonowanych szkół, rodzin goszczących, partnerów i lokalnych współpracowników dokładamy wszelkich starań, abyś na każdym etapie pobytu czuł(a) się wyjątkowo. Nie musisz się przejmować detalami – szczegóły zostaw nam.

Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Istniejemy od 1958 roku i od tego czasu podróżowało z nami ponad 1 200 000 uczniów. Od 65 lat wiemy co robimy, każdego dnia spełniając marzenia młodych ludzi.

Historie uczniów

Zajrzyj do działu: Historie uczniów. Znajdziesz tam relacje z pobytów naszych uczniów. Możesz też obserwować nas na Instagramie i TikToku, aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami.