Join the STS Team

Sprawiamy, że młodzi ludzie rosną

W STS Education Group stawiamy na naukę poprzez zdobywanie doświadczeń, oferując uczniom wyjazdy językowe oraz wymianę uczniowską na szczeblu szkół średnich. Nasza siedziba główna mieści się w Göteborgu w Szwecji, natomiast lokalne biura znajdują się m.in. w Niemczech, Holandii, Polsce, Szwajcarii, Austrii i Nowej Zelandii.

Nieustannie poszukujemy nowych pracowników, pragnących pracować i rozwijać swój potencjał w dynamicznie ewoluującej branży.

Aktualne oferty pracy w STS znajdziesz tutaj

Zostań lokalnym koordynatorem STS

Czy jesteś zainteresowany pracą na stanowisku przedstawiciela STS w Twojej okolicy? Jako lokalny koordynator będziesz odpowiadać za regularny kontakt z jednym lub kilkoma uczniami z wymiany, ich rodzinami goszczących oraz szkołami. To idealne stanowisko dla każdego, kto lubi współpracować z młodzieżą i interesuje się międzynarodową wymianą uczniów. Praca ta sprawdza się świetnie w połączeniu ze studiami lub pracą. Dowiedz się więcej i przeczytaj wywiad z Lucasem, który miał okazję wielokrotnie spełniać się w roli koordynatora STS.

Jeśli chcesz zostać koordynatorem STS, wypełnij niniejszy formularz aplikacyjny

Zostań ambasadorem STS

Najlepszymi ambasadorami naszych programów są ludzie, którzy mieli okazję wyjechać za granicę i celebrowali każdą minutę tam spędzoną. Dlatego często po powrocie do domu zapraszamy naszych studentów do pracy w charakterze reporterów lub ambasadorów na spotkaniach informacyjnych, targach lub w szkołach. Nasi ambasadorzy organizują własne wydarzenia, przeprowadzają wywiady z przyszłymi absolwentami szkół z wymiany, rozdają ulotki lub wraz z rodzinami witają uczniów z wymiany w swoim kraju.

Jeśli jesteś absolwentem programu STS lub nadal w nim uczestniczysz, program ambasadorów STS daje Ci możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi młodymi ludźmi. W ten sposób możesz pomóc innym zdecydować o rozpoczęciu ich własnej przygody. Pomyśl sobie, że po prostu dzielisz się swoimi niezwykłymi doświadczeniami. Czy możesz sobie wyobrazić lepszą pracę?

Stopień Twojej aktywności zależy wyłącznie od Ciebie. Dzięki tej pracy rozwiniesz swoje umiejętności społeczne, wydajność oraz zdolności organizacyjne. A dodatkowo możesz się przy tym świetnie bawić, zdobywając cenne doświadczenie i referencje na przyszłość.

Jeśli chcesz zostać naszym ambasadorem, napisz do nas na customercare@sts-education.pl