STS High School 14–18 years of age
Twoja przygoda w amerykańskim High School zaczyna się tu i teraz

Wyjedź na rok wymiany z STS Education!

Jesteś w wieku 14-18 lat? Chcesz doświadczyć nowych rzeczy w innym kraju? Poznać nowych ludzi? Nawiązać międzynarodowe przyjaźnie na całe życie? Nauczyć się dobrze innego języka? Możesz to przeżyć wyjeżdżając na wymianę licealną. Tam przeżyjesz to wspaniałe doświadczenie!

Będziesz mieszkać i uczyć się w innym kraju przez 3-10 miesięcy. Poznasz inną kulturę, zrozumiesz świat i będziesz mieć miejsce, które nazwiesz swoim drugim domem. Stworzysz wspomnienia na całe życie, ale także rozwiniesz się jako osoba. Staniesz się bardziej niezależny i zyskasz pewność siebie. Da ci to cenne korzyści w przyszłości- na studiach i przyszłej karierze. Wyjazd na wymianę szkolną to poważna decyzja, ale obiecujemy, że będzie to najlepsza decyzja w Twoim życiu.

Oto jak złożyć wniosek

Hej, jesteśmy na TikToku!

Spotkajmy się

Pobierz naszą broszurę

Pobierz teraz naszą broszurę i przeczytaj wszystko o STS High School, naszych miejscach docelowych i wyjątkowym okresie za granicą, który może być przygodą Twojego życia!

Wybierz pomiędzy Classic i Select

Twoja przyszłość jest w Twoich rękach, a rok wymiany jest trampoliną do osiągnięcia pełnego potencjału. Jako uczeń na wymianie z STS Education możesz wybrać między Classic i Select w zależności od swoich preferencji. Przeczytaj więcej o naszych 20 różnych miejscach docelowych, które oferują Classic lub przeczytaj więcej o USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i Irlandii, gdzie możesz również wybrać Select.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami! Pamiętaj jednak, że bez względu na to, co wybierzesz, rok spędzony na wymianie będzie najlepszym rokiem w Twoim życiu!

Przygoda Twojego życia z STS Education u boku

Nikt nie przygotuje Cię lepiej do studiów za granicą niż STS. Kiedy podróżujesz z nami, otrzymujesz pełne wsparcie przed, w trakcie i po roku wymiany. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wymian licealnych na całym świecie i niestrudzenie pracujemy z zaangażowanymi partnerami, aby upewnić się, że każdy wyjazd jest najlepszy z możliwych. Ale to, co czyni nas najlepszym możliwym towarzyszem tej przygody, to fakt, że naprawdę kochamy to, co robimy. Pasjonujemy się podróżami i wymianami kulturowymi, a wielu z nas ma doświadczenie w studiowaniu w innym kraju. Wiemy, czego oczekujesz od wymiany, wiemy, czego potrzebujesz, aby był rok za granicą był udany, i wiemy, jak sprawić, aby ten rok był satysfakcjonujący i niezapomniany od początku do końca. Będziemy z Tobą na każdym kroku, więc zacznijmy już teraz i zróbmy pierwszy krok razem.