STS High School 14–18 years of age
Twoja przygoda w amerykańskim High School zaczyna się tu i teraz

Wymiana studencka

Jeśli masz od 14 do 18,5 lat, możesz uczyć się za granicą jako student w ramach wymiany studenckiej przez jeden lub dwa semestry i przeżyć przygodę życia!

Podróżowanie jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie można zrobić w życiu. Daje szansę na spróbowanie nowych rzeczy i zobaczenie pięknych miejsc. Ale bycie studentem z wymiany oferuje jeszcze więcej niż to: dostajesz drugi dom. Poznasz zupełnie inne miejsce, będziesz zanurzony w innej kulturze i poznasz ludzi z innych części świata. Dowiesz się o sobie rzeczy, które nie byłyby możliwe do nauczenia się podczas krótszych wycieczek czy wakacji. Studiując za granicą w ramach wymiany studenckiej, nie tylko doświadczysz cudów podróżowania, ale także rozwiniesz się jako osoba i obywatel świata, zdobędziesz międzynarodowe wykształcenie, nauczysz się nowych rzeczy i zyskasz większą pewność siebie.

Wybierz pomiędzy Classic i Select

Twoja przyszłość jest w Twoich rękach, a rok jako student wymiany posłuży jako trampolina do osiągnięcia pełnego potencjału. Jako uczeń z wymiany możesz wybrać pomiędzy Programem: Classic i Select.

W STS High School Program Classic- to Ty wybierasz, do jakiego kraju chcesz pojechać. STS umieści Cię u starannie wybranej rodziny goszczącej i w odpowiedniej szkole w wybranym przez Ciebie kraju.

W STS High School Program Select- to Ty wybierasz kraj oraz miasto, w którym chcesz mieszkać, szkołę, do której chcesz uczęszczać i przedmioty, których chcesz się uczyć. Program Select jest również świetnym wyborem, gwarantującym, że wybrana przez Ciebie szkoła oferuje dany rodzaj sportu, w którym chcesz się rozwiać. Program Select jest dostępny w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Przeczytaj więcej o tym, co obowiązuje w poszczególnych krajach i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji! Ale pamiętaj: cokolwiek wybierzesz, STS High School zapewni Ci najlepszy rok w Twoim życiu!

Hej, jesteśmy na TikToku!

Spotkajmy się

Proszę, oto Twoja broszura

Zamów teraz naszą broszurę i przeczytaj wszystko o STS High School, naszych miejscach docelowych i wyjątkowym okresie za granicą, który może być przygodą Twojego życia!

Przygoda Twojego życia z STS Education u boku

Nikt nie przygotuje Cię lepiej do studiów za granicą niż STS. Kiedy podróżujesz z nami, otrzymujesz pełne wsparcie przed, w trakcie i po roku wymiany. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wymian licealnych na całym świecie i niestrudzenie pracujemy z zaangażowanymi partnerami, aby upewnić się, że każdy wyjazd jest najlepszy z możliwych. Ale to, co czyni nas najlepszym możliwym towarzyszem tej przygody, to fakt, że naprawdę kochamy to, co robimy. Pasjonujemy się podróżami i wymianami kulturowymi, a wielu z nas ma doświadczenie w studiowaniu w innym kraju. Wiemy, czego oczekujesz od wymiany, wiemy, czego potrzebujesz, aby był rok za granicą był udany, i wiemy, jak sprawić, aby ten rok był satysfakcjonujący i niezapomniany od początku do końca. Będziemy z Tobą na każdym kroku, więc zacznijmy już teraz i zróbmy pierwszy krok razem.

Aby pójść do szkoły średniej w innym kraju

Istnieją niemal nieograniczone korzyści z wymiany licealnej w innym kraju. Otrzymanie międzynarodowego wykształcenia może być ogromnym impulsem dla Twoich przyszłych studiów i perspektyw zawodowych. Całkowite zanurzenie się w nowym środowisku kulturowym otworzy Twój umysł na nowe sposoby rozumienia świata. Zdobędziesz nowe umiejętności, osiągniesz nowe poziomy niezależności i pewności siebie.Odkryjesz siebie na nowo. Zyskasz przyjaciół i wspomnienia na całe życie. Zyskasz nowe miejsce,, które będziesz mógł nazwać domem. A w większości przypadków będziesz miał szansę doskonalić kolejnywybrany przez Ciebie język. Wyjazd na wymianę studencką to poważna decyzja, ale obiecujemy, że będzie to najlepsza decyzja w Twoim życiu!