STS High School 14–18 years of age
Z nami jesteś bezpieczny

Jesteśmy tu dla Ciebie

Gdziekolwiek zdecydujesz się podróżować, jesteśmy tu dla Ciebie przez cały rok za granicą. Zajmiemy się organizacją podróży i upewnimy się, że jesteś dobrze przygotowany, gdy nadejdzie czas wyjazdu. Na miejscu zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji, w tym za pośrednictwem rodziny goszczącej, naszych lokalnych koordynatorów i oczywiście telefonicznie.

Przedstawiciel regionalny

Po dotarciu do miejsca docelowego zawsze znajdzie się tam lokalna osoba kontaktowa, "przedstawiciel dystryktu" lub lokalny koordynator. Osoba ta służy pomocą w razie potrzeby. Spotkania z lokalnym koordynatorem będą odbywać się regularnie przez cały rok czy to w formie imprez okolicznościowych, wycieczek lub zwykłych spotkań.

Rodzina goszcząca pomoże ci w zapoznaniu się ze szkołą i skontaktowaniu się z innymi uczniami z wymiany. Jeśli Twoi rodzice mają pytania podczas Twojej nieobecności, najprościej jest zadzwonić do nas bezpośrednio do STS.

Zadzwoń do nas w każdej chwili

Jesteś dla nas ważny i zależy nam na Twoim dobrym samopoczuciu. Chcemy, abyś wiedział, że zawsze możesz się z nami skontaktować. Przed wyjazdem otrzymasz numer kontaktowy, za pomocą którego możesz skontaktować się z nami po godzinach pracy, przez całą dobę. Jest to bezpieczne i wygodne.

Zobacz więcej - Wspólne wycieczki

Czasami wszyscy potrzebujemy małej przerwy od szkoły i pracy domowej. Właśnie dlatego organizujemy wycieczki dla wszystkich naszych uczniów z wymiany w wielu krajach goszczących, abyś miał okazję zobaczyć więcej w swoim nowym kraju. Więcej informacji i wszystkie niezbędne informacje otrzymasz od swojego przedstawiciela regionalnego tam na miejscu. Wycieczki te nie są wliczone w cenę programu i różnią się ceną w zależności od kraju.

Przeczytaj o różnych krajach tutaj.