STS High School 14–18 years of age
To coś ekstra

Opcje

Rok za granicą może być różny. Jeśli masz specjalne życzenia lub opcje, które chciałbyś wybrać, zawsze możesz się z nami skontaktować. Po 65 latach w branży edukacyjnej mamy odpowiedzi i rozwiązania na większość spraw.

Wymarzony region

Czy masz jasny obraz tego, gdzie wolałbyś mieszkać w danym kraju? W niektórych z naszych miejsc docelowych możesz poprosić o stan, region lub miasto. Możliwość złożenia wniosku o umieszczenie zależy od kraju goszczącego, do którego chcesz się udać, a także od faktu, że miejsca są ograniczone, ponieważ wymaga to zupełnie innego procesu administracyjnego w celu umieszczenia w szkole i znalezienia odpowiedniej rodziny goszczącej.

Jeśli wybierzesz stan, region lub miasto, jest to preferencja, którą podajesz w połączeniu ze swoim zgłoszeniem. Następnie dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoją prośbę. Jeśli uda nam się spełnić Twoją prośbę, zostanie naliczona dodatkowa opłata za wybór miejsca docelowego. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w poszczególnych krajach.

Możliwość wyboru szkoły

Czasami może być ważne, aby student z wymiany mógł uczyć się konkretnego przedmiotu lub uprawiać konkretny sport w konkretnym mieście podczas swojego roku za granicą. W takim przypadku oferujemy program o nazwie STS High School Select. Jest to inny rodzaj produktu ze znacznie wyższymi opłatami programowymi, ponieważ dostosowujesz swój program i możesz uczęszczać do prywatnej szkoły z różnymi opłatami programowymi. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz przeczytać więcej o High School Select tutaj.

Dodatkowe wycieczki podczas pobytu

We wszystkich naszych miejscach docelowych organizowane są dodatkowe wycieczki dla naszych studentów z wymiany w danym kraju. Dokładnie określimy, które wycieczki zostaną zorganizowane, gdy już tam będziesz, ale jest to fantastyczna okazja do odkrywania miejsc i miast w kraju goszczącym. Jednocześnie będziesz miał okazję poznać innych studentów z wymiany, którzy są w podobnej podróży jak Ty. Rejestracja i płatność za dodatkowe wycieczki odbywa się w kraju goszczącym.