STS High School 14–18 years of age
Zainspiruj się naszymi studentami

Our exchange students

Jak to jest spędzić rok szkolny za granicą? Nikt nie wie lub nie potrafi wyjaśnić tego lepiej niż ludzie, którzy sami przeżyli taką przygodę. Dlatego pozwoliliśmy kilku naszym uczniom przejąć nasze kanały mediów społecznościowych, takie jak Instagram i TikTok, aby opowiedzieli o tym, jak wyglądał ich rok za granicą. Dzielą się swoimi przemyśleniami przed podróżą, sugerują, co spakować, omawiają swoje doświadczenia podczas roku za granicą i wiele więcej. Pamiętaj, aby śledzić hashtag #stseducation.

Mamy również wielu studentów, którzy blogują dla nas, więc skorzystaj z okazji, aby sprawdzić blog i nasze kanały mediów społecznościowych i bezpośrednio zadawać pytania studentom!

Czy chcesz podzielić się swoją podróżą?

Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami na naszych kanałach? Wyślij wiadomość e-mail na adres social.media@sts-education.com , niezależnie od tego, czy chcesz wziąć udział za pośrednictwem Instagrama, TikToka czy bloga, może następnym razem pojawisz się na naszych kanałach.

"My exchange has given me life long friends, another language, a second family, and enough crazy memories to last a lifetime”

Kate Southon, High School in Sweden

"This experience has been more than I ever could have dreamed! I found a new home and made new relationships for life. This is the best thing I've done in my lifetime and these days on exchange I will cherish for the rest of my life."

Matua Wilson, High School in Italy

Read more student stories

See more videos