STS High School 14–18 years of age
Mamy program dla Ciebie

Wybierz pomiędzy Classic i Select

Rok za granicą jest trampoliną do osiągnięcia pełnego potencjału, a twoja przyszłość jest w twoich rękach. Spędzenie roku szkolnego za granicą jako nastolatek jest niezwykle wzbogacające i ludzie, którzy to zrobili często mówią, że był to najlepszy rok w ich życiu.

STS High School Classic to tradycyjny program wymiany na poziomie szkoły średniej, który wybiera większość naszych uczniów. Jest to idealny program, jeśli chcesz mieć autentyczne doświadczenie szkoły średniej za granicą. Zostaniesz umieszczony u rodziny goszczącej w wybranym przez Ciebie kraju i natychmiast staniesz się częścią rodziny, którą wkrótce nazwiesz swoją własną. Będziesz uczęszczał do lokalnej szkoły średniej, gdzie poznasz nowych przyjaciół mieszkających w okolicy. Szkoły chętnie przyjmują naszych studentów z wymiany i szybko poczujesz się w swojej szkole jak w domu. W niektórych krajach możesz za dodatkową opłatą wybrać konkretny obszar lub stan. Przeczytaj więcej o tym, co obowiązuje w poszczególnych miejscach docelowych.

Czasami dla ucznia z wymiany może być ważne, aby uczyć się konkretnego przedmiotu lub uprawiać konkretny sport. W takim przypadku oferujemy program o nazwie STS High School Select. Oznacza to, że będziesz uczęszczał do prywatnej szkoły. Możesz zdecydować, w jakim mieście chcesz mieszkać, a w większości przypadków możesz również zdecydować, do jakiej szkoły chcesz chodzić. Jest to ważne, jeśli chcesz uczęszczać na zajęcia z konkretnego przedmiotu lub uprawiać konkretny sport lub instrument podczas roku za granicą. Ten rodzaj programu jest dostępny w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Przeczytaj więcej o naszym programie Select pod każdą destynacją i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Cieszymy się, że możemy Ci pomóc. Poznając Cię, razem możemy znaleźć najlepsze miasto i szkołę w oparciu o Twoje życzenia. I pamiętaj, cokolwiek wybierzesz - będzie to najlepszy czas w Twoim życiu!