STS High School 14–18 years of age
Wszystko, co musisz wiedzieć

  Uzyskaj odpowiedzi na spotkaniu informacyjnym

  Zastanawiasz się nad studiowaniem za granicą przez rok jako student z wymiany? W takim razie powinieneś wziąć udział w spotkaniu informacyjnym. Na spotkaniu nasi eksperci opowiedzą Ci o roku szkolnym za granicą, o STS, o tym, jak to jest mieszkać z rodziną goszczącą, jakie kraje możesz wybrać i dlaczego rok za granicą może być najlepszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłeś!

  Spotkaj się z nami

  Na naszych spotkaniach informacyjnych online spotkasz nie tylko pracowników STS - często uczestniczą w nich także byli studenci wymiany. Czasami biorą w nim udział także przedstawiciele szkół z krajów objętych naszym programem. I oczywiście opowiemy Ci też o procesie aplikacji i odpowiemy na wszelkie pytania.
  Dobrym pomysłem jest zaproszenie na spotkanie rodziców. Mile widziani są również przyjaciele i rodzeństwo. Spotkanie jest oczywiście bezpłatne.

  Masz pytania teraz i chcesz uzyskać odpowiedź natychmiast?

  Zapraszamy do kontaktu z nami! Nasi eksperci od liceum są tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Nie wahaj się do nas zadzwonić +48 534 371 668 lub wysłać maila na adres customercare@sts-education.pl
  I pamiętaj, to może być początek najlepszego czasu w Twoim życiu!

  Nadchodzące daty: